Kampanyalı Fiyatlarımızla TRENDYOL, N11, AMAZON ve HEPSİBURADA'dayız
Kampanyalı Fiyatlarımızla TRENDYOL, N11, AMAZON ve HEPSİBURADA'dayız
YÜKSEK POLİFENOL İÇERİĞİ İLE

NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

Kandiba Olgun Hasat Memecik zeytinyağı, Selçuk Şirince bölgesinin köylerinde yetişen ve zedelenmeden dal sarsıcılar ile hasat edilen Memecik cinsi zeytinlerin soğuk sıkım yapılması ile üretilir. Serbest yağ asitliği değeri ise en çok %0,8'dir.

Kandiba Zeytinyağları

  • %100 Soğuk Sıkım
  • Olgun Hasat
  • Tek Bahçeden Toplama
  • Düşük Yağ Asidi
  • Yüksek Polifenollü
  • Ege Lezzeti
...

Neden Kandiba

Kandiba Zeytinyağı asitlik oranı çok düşük, polifenol (besleyici bileşenler) miktarı yüksek, tek bahçeden toplanmış (karma olmayan) zeytinlerden soğuk sıkım yöntemiyle üretilen bir zeytinyağıdır.

...

Memecik Cinsi Zeytinlerden Gelen Nefaset

Özellikle Güney Ege bölgesinin en yaygın ve ülkemizde en çok yetiştirilen zeytin çeşitlerinden biridir. Yağ kalitesi yüksek ve uzun süre depolamaya uygundur. Ağaç yarı dik ve güçlü büyüme gösteren bir çeşittir. Memecik zeytin ağacı kuraklığa çok dayanıklıdır.

...

Şifa Kaynağı

Lezzetli ve aromatik yapısından başka, zeytinyağı kolesterolü düşürerek kalp ve damar sağlığına yardımcıdır. Mükemmel bir antioksidandır. Cildi besler ve canlandırır. Yüksek polifenol oranı ile yaşlanmayı geciktirir.

ÜRÜNLERİMİZ

Tattığınız zeytinyağı; tazeliği anımsatmalı ve sizi mutlu hissettirmelidir. Ayrıca bir miktar zeytinyağı ağzınızda iken nefes aldığınızda boğaz ve geniz bölgesinde yakıcılık hissettirmelidir. Olgun Hasat zeytinyağının acılık ve yakıcılığı erken hasat yağlara göre daha azdır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

BİZ SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ADRES

29 Ekim Mh. 10002 Sk. C No:18 Menemen İzmir/TÜRKİYE

TELEFON

+90 533 557 07 90

MAİL

info@kandiba.com.tr

Whatsapp